Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

ac

W sieci pojawiły się dwie ciekawe informacje, którymi chcemy się z Wami podzielić. Niemal miesiąc temu, Warner Brothers ogłosiło wydanie nowej gry związanej z Arkham, której premiera odbędzie się pod koniec 2013 roku. Zaraz po tym kilka stron otrzymało wiadomości, że Arkham 2013 będzie jedną z dwóch gier umieszczonych w uniwersum Arkham.

Od tamtego momentu zapadła cisza, ale wygląda na to że wszystko idzie do przodu. Związane jest to ze stronami na Facebooku obu gier.

Najpierw, oficjalna strona Batman: Arkham Asylum została usunięta, potem nazwa strony Batman: Arkham City została zmieniona na Batman Arkham. Prawdopodobnie strony obu tych gier zostały połączone w jedną.

Być może nic to nie oznacza, ale odkąd Arkham Asylum zdobyło sukces, Warner Brothers stało się skrupulatne jeśli chodzi o internetową obecność gier związanych z Arkham. Ma to sens, jeśli weźmie się pod uwagę zysk jaki przyniosły gry i mogą przynieść.

Drugą wiadomością jest to, że Batman: Arkham 3 prawdopodobnie będzie działał nadal na silniku Unreal Engine 3.

Videogamer.com znalazło CV należące do jednego z deweloperów pracującego nad nowym tytułem. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w dokumencie, nowy Batman będzie korzystał z Unreal Engine 3. Profil na LinkedIn wymienia Batman Arkham 3 jako projekt nad którym pracują deweloperzy z zewnętrznej spółki nazywającej się Virtuos.

Mogliśmy tam przeczytać:

Zaktualizujemy informacje na temat prac po bardziej oficjalnych ogłoszeniach.

Używając Unreal 3.

Prawdziwość tego CV jest nieznana, ale Videogamer, który znalazł ten profil, spekuluje, że Arkham 3 dostaniemy na konsole starszej generacji, albo na starszej i nowszej.

CV posiada również pozycję o nazwie „niezapowiedziana gra akcji typu sandbox”, ale raczej nie ma nic wspólnego z nową grą Akrham. W tej chwili nie możemy powiedzieć czy ten raport posiada chociaż ziarno prawdy, ale zainteresowanie na jakim silniku będą korzystać nowe gry Arkham jest coraz większe.

Źródło: Videogamer.com, IGN.com, arkhamcity.co.uk, Facebook.com/arkham.

3 odpowiedzi na „Arkham 2013: Nowe wiadomości dotyczące nadchodzącego tytułu”

  • I’m fairly certain I’ve check this out identical type of statement anywhere else, it needs to be gaining popularity using the masses.

  • no, ciekawa jestem co z tego będzie ! roumiem, że najpóźniej w czerwcu otrzymamy jakiś zwiastun…? 😉

  • Robi się coraz ciekawiej, chyba na żadną grę nie czekam tak, jak na Batman Arkham 3:)