Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

origins

Nowe zdjęcie przedstawiające plakat promujący grę Batman: Arkham Origins, odkrył przed nami kilka ciekawych informacji – w tym prawdopodobny przedział wiekowy dla nadchodzącego tytułu.

Pomarańczowy fragment znajdujący się w lewym, dolnym rogu z pewnością jest informacją dotyczącą wieku od którego będzie można zagrać w Batman Arkham Origins i być może jest to ten sam przedział, co w poprzednich dwóch grach Arkham: PEGI 16.

Wszyscy gracze wiedzą jak wyglądają znaczki określające wiek, jaki jest potrzebny do zagrania w określoną grę. Kolor oznaczający 12 lat jest taki sam co 16, więc jest spora nadzieja, że nowy Batman może mieć niższy próg wiekowy.

PEGI-12-16-18-Rating

Każdy kto grał w poprzednie części, wie, że Batman znany jest z mrocznego klimatu, więc informacja ta nie powinna być jakąkolwiek niespodzianką.

Dla pewności na batmanarkhamorigins.com nadal nie ma informacji na temat przedziału wiekowego

Jedna odpowiedź na „Czy potwierdzono przedział wiekowy Batman Arkham Origins?”

  • Będzie 16. Na 12 za dużo przemocy, ale 18 nie dadzą pewnie, bo Batman w końcu nie zabija ( sumie chyba w obu Batmanach razem była tylko jedna scena zabójstwa pokazana, nie licząc tego jak Batman rozwalił martwego od dawna Grundy’ego), wiec się do krwi nie doczepią.