Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

ao

Uwaga!!! Możliwe spoilery!!!

Wśród najbardziej dociekliwych osób krąży plotka, że Arkham Origins będzie zawierał pewien rodzaj trybu wieloosobowego.

 

Tryb ten może być ograniczony do pojedynczego trybu wyzwań w którym to gracz będzie próbował dopaść Batmana i, co ciekawsze, Robina. Jeśli to prawda, to nie tylko otrzymamy tryb wieloosobowy, ale również Dicka Graysona (Robin).

Kotaku: Jeśli chodzi o szczegóły, według naszego źródła: podczas jednej części trybu wieloosobowego, zagramy członkiem gangu Jokera lub Bane’a. Naszym celem będzie dorwanie Batmana i Robina. Złoczyńcy, którzy będą grywalni i konfigurowalni to Killer Croc, Deadshot, Firefly, Black Mask, Deathstroke i „postać posiadająca moce elektryczne”.

Oczywiście nie bierzemy tych informacji do siebie, ponieważ ogłaszanie takich informacji jest bardzo popularne wśród producentów gier (i właśnie dlatego informacja ta może być bardzo prawdopodobna), a na dodatek już nie raz słyszeliśmy o takich wiadomościach w świecie Arkham.

Źródło: Kotaku

5 odpowiedzi na „Czy w Batman: Arkham Origins będzie multiplayer?”

 • No i można wybrac sobie swoje ubranie np.człowiek gangu Czarnej Maski mieli by czarne maski i garnitury.Można by też było wybrac np.czy jest się gruby czy szczupły.

 • Ja multiplayer widzę tak…zanim zaczniesz grę wybierasz gang dla,którego pracujesz,gra toczy się w Gotham,konsola daje zlecenia tak jakby to był szef gangu i polecenie trzeba wykonac ze swoimi kolegami,był by też headset dzięki,któremu można się porozumiewac,wybierasz sobie broń np.kij,pistolet karabin itp.A po zakończeniu akcji wracasz do kryjówki i robisz co chcesz…dopóki nie będzie następnego zadanie,które będzie mówic konsola jako boss ze swojego biura. :mrgreen: :mrgreen:

 • Szkoda,że nie można będzie grać Jokerem,tak jak w arkham asylum,ale i tak fajnie

 • Ryyyyyyba

 • Oby było w trybie wieloosobowym!Odjazd 😯 .
  Jak będzie można grać członkami gangów i kilkoma złoczyńcami to cyba się posikam z radości!!!! 😯 😮
  😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😮 😮 😮 😮 😮
  🙂
  Pozdro! 😉