Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

blackmask

Game Informer, przekazał nam parę informacji dotyczących głównego antagonisty w Batman Arkham Origins. Podczas, gdy większość komiksowych fanów jest świadomych jego ogólnej historii, artykuł zawiera kilka cytatów od deweloperów ze studia WB Montreal.

Wybraliśmy te najważniejsze:

„Ludzie nie kojarzą tak bardzo Czarną Maskę jak innych antybohaterów, więc musimy sprawić, aby wzbudzał strach” – Eric Holmes.

„Czarna Maska to nowy bogacz w mieście. Jest bogaty. Jest bardzo, bardzo potężny. Sam do tego doszedł. Jest znany ze swojej brutalności i sadystyczności. I szczególnie w tym tytule ma niesamowite środki. Jest gangsterem numer jeden w Gotham. Ma największą władzę w mieście” – Eric Holmes.

„Powoli, ale skutecznie eliminuje swoich przeciwników za pomocą zorganizowanego świata przestępczego, a po rozpoczęciu gry jego władza coraz bardziej się umacnia. Nikt nie wie, że Roman Sionis to Czarna Maska, a Sionis jest w stanie utrzymać władzę w mieście za pomocą swojej podwójnej tożsamości” – GameInformer.

„Roman Sionis jest podejrzany o wiele rzeczy, ale nikt nie potrafi udowodnić mu winy. Swoją działalność ukrywa pod spółką Janus Cosmetics. Odziedziczył rodzinny biznes związany z kosmetykami, zaczął dokonywać nielegalnych transakcji, aż w końcu zmienił ją na ogromne przedsiębiorstwo sprzedające narkotyki. Jego markę można nawet zauważyć w Arkham City. Huty znajdujące się w grze należą do Sionisa. Jego pieniądze w większości pochodzą ze sprzedaży narkotyków. Czarna Maska czerpie przyjemność, kiedy sprawia ból mieszkańcom Gotham. Torturowanie to jego hobby. To jest to co lubi robić najbardziej i wychodzi mu to całkiem nieźle” – Holmes.

„Jego sadystyczna natura jest dla nas zabawną sprawą, kiedy przyjdzie nam zagrać – jak daleko potrafi się posunąć, aby dostać to co chce” – Ben Maties.

5 odpowiedzi na „WB Montreal opowiada o Czarnej Masce”

  • WB Montreal opowiada o Czarnej Masce | Batman: Arkham Origins, Arkham City, Arkham Asylum

  • Moim zdaniem fajny pomysł na umieszczenie w grze Black Mask. Przynajmniej dadzą szansę innym złoczyńcą z universum DC.

  • Black Mask, to naprawdę dobry przeciwnik i jest często równie niezrównoważony. 🙂

  • To byś się zdziwiła. 😛
    Czarna Maska to też niezły świr. Warto zajrzeć do komiksów.

  • Nie przesadzili trochę? W Batmanie jest cała masa sadystycznych świrów, ale zawsze mi się wydawało, że Czarnej Maski nie można do nich zaliczyć.