Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

arkhamorigins

Ostatni numer magazynu GameMaster zawiera ‘ekskluzywne’ informacje dotyczące najnowszej gry z Batmanem w roli głównej. Nie możemy wstawić całej jego treści, ale jesteśmy w stanie wypisać najważniejsze informacje w nim zawarte.

  • Batman z Arkham City, to Batman 5.0. Jest w stanie uderzyć przeciwnika nawet na niego nie patrząc i będzie wiedział ile stracił on zębów, czując to na swojej pięści. Nasz Batman to wersja 0.9 – mówi Ben Mattes,

  • Należy spodziewać się tego, że każdy boss będzie wymagał innej taktyki,

  • Wierzymy, że stworzyliśmy najfajniejszą wersję Deathstroke’a. Jest to wspaniały przeciwnik dla Batmana – Ben Mattes,

  • Stworzenie raczkującego Batmana jest dla nas czymś ważnym.  – Mattes,

  • ‘Jakość Arkham’ nie jest ‘fajną cechą’, ale ‘jakość Arkham’ to ‘perfekcyjna cecha’. Jeśli nie jest perfekcyjna, to nie powinna zostać wypuszczona – Mattes,

 

Artykuł odkrywa również jak poważnym projektem dla studia WB Games Montreal jest ten projekt. Przez dłuższy czas studio zgłębiało się nad dwiema funkcjami, ale musiało je porzucić, ponieważ nie zgadzały się one z poprzednimi tytułami Arkham.

20130426-221158.jpg

Pierwszym pomysłem był dynamiczny system pogody, który został zaprojektowany, aby wpłynąć na system walki. Podmuchy wiatru pochodzące od zbliżającej się zamieci śnieżnej zmusiłyby przeciwników, aby stać pewnie na nogach i zasłaniać swoje oczy. Niestety, tak samo musiałby zachowywać się również Batman. Mattes stwierdził, że projekt ten musieli zakończyć ponieważ „był do bani”. Nie stwierdzono jednak, że dynamiczny system pogody usunięto, ale nie będzie on utrudniał walki.

Drugim pomysłem, było stworzenie pewnego rodzaju mechanicznego drona, który polował by na Batmana podczas misji łowcy. Deweloperzy jednak stwierdzili, że gracze zamiast skupić się na dorwaniu celu, to większość czasu musieliby spędzić na obronie.

Podsumowując, artykuł czyta się przyjemnie, a demo przedstawiające nowy tytuł spowodowało, że autorzy tekstu nie martwią się, czy WB Montreal jest w stanie stworzyć godny prequel gier Arkham.

Źródło: Arkhamverse.com.

3 odpowiedzi na „Zapowiedź Batman Arkham Origins w magazynie GameMaster”

  • Zapowiada się super! 😉

  • Oby jak najszybciej pokazali trailer,bo mnie ciekawość zrzera.

  • Z niecierpliwością czekam na grę 😀 Ciekaw jestem czy i kiedy udostępnią demo wszystkim.