Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

blackmask
[AKTUALIZACJA] Stało się. Zgodnie z zapowiedziami, dziś otrzymaliśmy pełny trailer gry Batman: Arkham Origins. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Czyżby Batman wracał w wielkiej formie? Oprócz tego dostaliśmy masę nowych informacji i nieziemskie screeny. Gotowi? Wszystko znajdziecie poniżej.

 

Screeny ujawniły dwóch przeciwników, Anarky oraz Jokera. Oprócz tego poznaliśmy także okładkę gry:

 

Kevin Conroy będzie podkładał głos Batmanowi w Batman Arkham Origins?

Niedawno wspominaliśmy, że Kevin Conroy nie wystąpi w najnowszej grze z Batmanem. Okazało się jednak, że jest to nieprawda.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Dallas Comic-Con, Kevin Conroy ogłosił, że pracuje nad „następną grą Arkham” przez następne „dziewięć albo dziesięć miesięcy”. Nie powiedział dokładnie co to za gra, ale fakt, że pracuje nad nią tak długo może oznaczać, że jest to Arkham Origins. Warto również zapamiętać, że niewiadomo nad czym pracuje Rocksteady i być może nagrywa on głosy jeszcze przed zakończeniem gry (są to jednak tylko przypuszczenia).

W Internecie pojawiły się informacje, jakby Conroy nie użyczył głosu Batmanowi, a innej postaci. Zastąpi go Roger-Craig Smith, natomiast Troy Baker wcieli się w Jokera. Nieźle.

Kevin Conroy, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że jest w nowej grze Arkham. Czyżby okazało się, że tajemnicznym projektem Rocksteady jest właśnie Arkham 4?

ConroyArkhamTweet

Film z całej sesji możecie obejrzeć poniżej:

 

Grywalny Deathstroke przy zakupie pre-orderu Batman Arkham Origins na Amazon

Amazon oferuje dziesięciodolarowy kredyt na Amazon.com oraz paczkę wraz z grywalnym Deathstrokiem przy zamówieniu przedpremierowo Batman Arkham Origins.

Paczka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale prawdopodobnie, będzie o niej wzmianka w najbliższym trailerze. Nie ma więcej informacji związanych z tą paczką, ale zakładamy, że będzie ona podobnego formatu co Robin i Nightwing w Arkham City.

Nie można powiedzieć, że nie jesteśmy zaskoczeni tym, że będzie można zagrać Deathstrokiem w uniwersum Arkham, tak więc naszym pytaniem nie jest „jeśli” ale „kiedy”.

DeathstrokeDLC

Autorzy: Witkos, Riko, Harrolfo.

7 odpowiedzi na „Arkham Origins: Nowy trailer i screeny. Kevin Conroy wcieli się w Batmana? Grywalny Deathstroke przy zakupie na amazon!”

 • Wg. mnie Deathstroke będzie raczej dowszystkich pre-orderów, a nie jako exclusive dla Amazona, po prostu Amazon to 1. ogłosił. Inaczej za chwilę odezwałoby się 10 sklepów, że też chce swoje exclusive’y i by musieli robić DLC ze wszystkimi. Choć mogę sie mylić. Mam nadzieję, że nie, nie cierpię exclusive’ów, bo wychodzi, że albo trzeba czekać pół roku na complete edition (czy jak akurat nazwą), albo kombinować, bo nie zawsze wydawca jest łaskawy wydać DLC osobno. No albo pogodzić się z brakiem części rzeczy co jest ok jak to skiny, albo 2-3 bronie jak w AC. Ale grywalna postać?

 • śliczny zwiastun ! grafika świetna
  mimo całego tego sceptycyzmu, teraz jestem w stanie przyznać że to może nawet wypalić…
  mam nadzieje, że nie wrzucą tam tylko jakiś mniej znanych przeciwników Batmana, (tego pana na 5 sreenie nie kojarzę,a Deathstroke i Deadshot też do głównych nie należą)

 • Świetnie że Conroy będzie w 4 części! Ciekawe kto będzie podkładał głos w Arkham Origins. Jak myślicie, czy Ci wrogowie którzy byli na tym kartonie promującym Arkham Origins będą w grze? Joker będzie, mam nadzieję że Scarecrow się pojawi 🙂

 • Kevin Conroy nie będzie podkładał głosu Batmanowi w Arkham Origins, informacja która podał na konwencie dotyczyła innej gry z serii Arkham. Czyli prawdopodobnie tajemniczy projekt Rocksteady.

 • PS:Jeśli chodzi o Anarky to była do tego tajemnica Arkham city.

 • 1.Super trailer i że Deathstroke będzie grywalny! 😀
  2.Dawno było wiadomo że będzie podkładać głos.
  3.Joker całkiem niezły myślałem że będzie gorszy.