Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

bane

Kolejne podsumowanie wiadomości ze świata gry. Tym razem czeka mamy dla Was wiele niespodzianek. Najważniejszą z nich, jest potwierdzenie kolejnego przeciwnika Mrocznego Rycerza, który pojawi się w grze.

 

Bane potwierdzony!

Na to nie trzeba było długo czekać. Po pierwszych domysłach z opublikowanego plakatu, w końcu dostaliśmy potwierdzenie pojawienia się Bane’a w grze. Jesteście ciekawi, jak wygląda? Tutaj z pomocą idzie nam zdjęcie figurek.

Jeżeli jesteście ciekawi jego roli w grze, to zajrzyjcie do poniższego spoilera.

POKAŻ SPOILER

 

JokerBaneArkhamoriginsFiguresEdycja kolekcjonerska potwierdzona

Niemiecki sklep Amazon, ujawnił w swojej ofercie, kolekcjonerską edycję gry Batman: Arkham Origins. Nie wiemy jak na razie co się w niej znajdzie, ale patrząc na ostatnie edycje, trzeba przyznać, że może nas nieźle zaskoczyć. Zresztą, kto z Was nie wierzył w to, że takowa się nie pojawi?

Już wkrótce E3

Jak co roku zapraszamy Was serdecznie do wspólnego spędzania czasu na targach E3. W tym roku będzie to czas dla nas wyjątkowy, bo prawdopodobnie poznamy wiele nowych informacji z gry oraz może zobaczymy grę Batman: Arkham Origins w akcji. Poinformujemy Was o wszystkim na naszym forum, facebooku oraz portalu.

A już w ten wtorek o godzinie 18:00 poznamy demo gry. Bądźcie z nami!

Obrazek

 

6 odpowiedzi na „Edycja kolekcjonerska potwierdzona; Poznaliśmy kolejnego przeciwnika Batmana; Już wkrótce E3!”

  • nie mogę się doczekac kolekcjonerki,ciekawe czy będą bonusy

  • 😛 ja się ciesze bo będzie Joker 😛

  • Dzięki Riko 😉 Dla mnie to czysta przyjemność.

  • Akurat z Red_Robinem z Arkhamverse i BatmanArkhamVideos współpracujemy wspólnie, informując się o nowościach. Problemem z prędkością publikowania informacji, jest obecnie brak zainteresowania niektórych redaktorów, sprawy w życiu itd. Na całe szczęście jest wielu niesamowitych użytkowników, którzy wspierają stronę publikując na bieżąco informacje. Warto wejść na forum do działu Arkham Origins i tam tacy użytkownicy, jak np. Kamiloos publikują informacje znacznie szybciej. Dziękujemy Wam 🙂

  • Też jestem tego ciekaw.Mam nadzieję że będzie kosztować w granicach do 350 zł bo droższej nie kupię.Fajnie że Bane jest potwierdzony.

    Gratulację autorowi stronki że tak szybko udostępnił te informacje.Jesteś szybszy od kanału BatmanArkhamVideos na YT!A myślałem że na tym kanale można najszybciej znaleść info o tej grze.Będę częściej wchodził na tą stronkę bo można się wiele dowiedzieć.Oby tak dalej!

  • Ciekawe ile kolekcjonerka będzie kosztować…