Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

banner1

 

[AKTUALIZACJA]Podczas San Diego Comic Con, Warner Bros. ujawnił kilka nowych rzeczy związanych z Arkham Origins. M.in dostaliśmy nowy trailer, poznaliśmy czwartego przeciwnika Batmana oraz zobaczyliśmy 2 nowe skiny dla Batmana.

Oto zbiór nowych informacji:

– Nowym przeciwnikiem Batman jest Copperhead.

– W grze nie zobaczymy Robina. Być może będzie Batgirl – tego dowiemy się podczas gry.

– Deathstroke jest bardzo silny i uzdolniony przez  co wyprzedza pozostałych zabójców.

– Dwa nowe skiny to “Batman One Million” oraz “Worst Nightmare Batman”. Gdy tylko skiny będą dostępne w większej rozdzielczości zaktualizujemy wpis 😉

Aktualizacja: Na Faceboku Batman Arkham News opublikowano 3 nowe screenshoty z gry. Możecie je zobaczyć poniżej wraz ze skinami.Link do nowego trailera z polskimi napisami: 

Gameplay:

 

10 odpowiedzi na „Arkham Origins: Poznaliśmy kolejnego przeciwnika Batmana; Nowy trailer oraz dwa nowe skiny Batmana”

 • Phobia na forum juz opisana zapraszamy na forum! nie tylko sekcja komentarzy:)

 • nikt nie przejmuje się nowym lookiem Copperhead, który nagle stał się kobietą? x) będę, więc pierwsza, uważam ,że wygląda świetnie I chyba po raz pierwszy nie krzywią się gdy widzę Copperhead na ekranie (te kiczowate głowy węży, niestety mu nie służyły). Kolejna kobieta będzie świetnym urozmaiceniem do gry !

 • Niestety nie będzie Batgirl w grze 🙁
  Tutaj Eric Holmes mówi to podczas wywiadu:
  http://uk.ign.com/articles/2013/07/19/play-as-worst-nightmare-in-batman-arkham-origins

 • Może i faktycznie lepiej kupić po premierze, bo w internecie pełno spoilerów więc zanim ją wreszcie kupię to będę znał grę na pamięć 😉

  Pamiętam że w MediaMarkt było AC z dodatkowym skinem więc postaram się AO kupić z jakimś skinem lub z DeathStrokiem (najlepiej jakby byli obaj xd)

  Ps. Wie ktoś może czy te ekskluzywne skiny na Ps3 będą za free?

 • No i takie kwestie jak exclusvie skins, które chyba były w GOTY i w dodatkach na XBox LIVE, ale nie było w EK. Sinestro Corps’ był taki sobie, ale Azraela bym chciał.

 • Za pół roku nie ma czasu, bo wyjdzie w sesji i to ostrej, wiec będę “musiał” kupić teraz bez wszystkiego. Czekać bym mógł, bo grałbym cały czas w multi AC IV, ale za 6 m-cy nie ma szans na czas, wiec musiałbym czekać dłużej. Albo i nie? Zobaczę, czy będzie EK na gramie, i podliczę ile ostatnio kosztowały dodatki do B:AC osobno. Zresztą jak na razie tylko skin One Milion wygląda fajnie.

 • Chce sie wam panowie czekac dodatkowe 6miesiecy jak nie lepiej?

 • UndeadKing mam to samo.Chciałbym kupić grę od razu po premierze,a z drugiej chciałbym mieć wszystkie dlc. Najlepiej zaczekać na edycję Goty tylko ona strasznie późno wyjdzie.Ale może i warto zaczekać na to uczucie gdy wreszcie odpalasz grę która raczej będzie hitem i od razu masz wszystkie dlc?

 • Fajne te skiny. Kurczę mam dylemat. Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej lepiej poczekać na “cośtam edition” dla skinów, misji, itp. A Batek nie ma multi z którym trzeba by się spieszyć.