Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

aologo

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że w planie dystrybucyjnym firmy pojawiła się gra Batman: Arkham Origins. Gra ukaże się 25 października w polskiej wersji językowej (napisy) na PC z Windows, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U. Tego samego dnia pojawi się również gra Batman: Arkham Origins Blackgate  w angielskiej wersji językowej na przenośną konsolę PlayStation Vita. Dla wszystkich zamawiających grę w preorderze lub kupujących egzemplarz z nakładu premierowego DLC z grywalną postacią, Deathstrokiem, za darmo (oferta nie dotyczy wersji na PS Vita)!

Batman: Arkham Origins cofa fabułę gry o kilka lat przed wydarzenia znane z wielokrotnie nagradzanych Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, a także znacznie rozszerza świat gry. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym nie doszło jeszcze do kulminacyjnego wzrostu przestępczości. Młody, nieukształtowany jeszcze Batman staje u progu kariery pogromcy kryminalistów, która ostatecznie zdefiniuje go jako Mrocznego Rycerza. W czasie postępu gry bohater po raz pierwszy spotka wiele ważnych postaci, z którymi zawiąże decydujące relacje…

„Batman: Arkham to najwyższej jakości marka gier wideo i dla tego jesteśmy dumni, że możemy rozwinąć to uniwersum w Batman: Arkham Origins” powiedział Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „WB Games Montreal ma niezwykle utalentowany zespół, który dzięki współpracy ze studiem Rocksteady dostarczy graczom głębokich i niezwykle wciągających emocji.”

„Przygotowanie Batman: Arkham Origins, nowego rozdziału tego niezwykle popularnego brandu , to dla WB Games Montreal prawdziwy zaszczyt” – powiedział Reid Schneider, wiceprezes i producent wykonawczy w WB Games Montréal. „Jesteśmy wielkimi fanami tej marki i czujemy się zobowiązani do stworzenia historii, która da graczom jeszcze więcej tego, co kochają, a także szansę na grę młodszym Batmanem w całkowicie nowej opowieści i w niezwykle rozbudowanym świecie”.

Batman: Arkham Origins oparty jest na licencji DC Comics.

Cechy gry:

 • Nowy rozdział w historii Arkham, którego akcja rozgrywa się 5-7 lat przed wydarzeniami znanymi z Arkham Asylum.
 • Batman i Joker spotykają się po raz pierwszy; zawiązuje się przymierze pomiędzy Batmanem a komisarzem  Gordonem.
 • Obszar do eksploracji jest dużo większy niż w Batman Arkham City z nieodkrytymi wcześniej miejscami Arkham.
 • Po raz pierwszy w serii tryb gry wieloosobowej na PC, PS3 oraz Xbox 360, stworzony przez weteranów rynku – studio Splash Damage.
 • Nowi przeciwnicy, gadżety, wyzwania i misje poboczne!

Źródło: Informacja prasowa.

11 odpowiedzi na „Cenega oficjalnym wydawcą Arkham Origins w Polsce!”

 • ja i tak w to nie zagram bo Windowsa XP

 • U nas będzie edycja kolekcjonerska ale niestety pc gracze muszą obejść się smakiem 😕

 • Oficjalnie potwierdzono edycję kolekcjonerską. Jak myślicie, czy będzie polskie wydanie tej edycji? Bo w Stanach Zjednoczonych będzie kosztować ok. 80 dolarów, czyli nie tak drogo jak się spodziewałem.

 • W AO będzie Pack Batman Legends z 4 skinami. Poszukajcie na YT.

 • @Hord Akurat w wersji cyfrowej chyba odpadają wszystkie dodatki fizyczne, więc jeśli EK to cyfrowa sama jest inwalidą. Poza tym niektórzy lubią pudełka. To tak jak z książkami. Mimo wszystkich przewidywać e-booki nadal przegrywają z papierem.

 • @sdrtgn:
  Na Steam? Nie jest nawet dostępny pre-order, także twoje pytanie jest na tę chwilę inwalidą.
  Ja preferuje pudełka. Wyjątkiem są sytuacje, gdzie edycja cyfrowa jest rzeczywiście warta zakupu (contents itp.)

 • A jakaś pomocna opinia, bo kolega chciał zabłysnąć.

 • Niby czym się różni wydanie pudełkowe od wydania elektronicznego?

  Tym że wydanie pudełkowe ma pudełko karteczkę i płytkę a elektroniczne tego nie ma?

  Według mnie głupie pytanie… tak samo jakbym się spytał czy kupić samochód w kartonie czy bez, pomimo faktu iż otrzymałbym samochód wyglądający tak samo.

  PS. Bez obrazy 😀

 • Lepiej kupić wersję pudełkową czy na Steamie?

 • Ktoś zauważył napis “Harley” na ścianie w 35 sekundzie??

 • Ciekawe czy zaś będą pomyłki z odami na DLC.