Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

arkhamorigins

 

Warner Bros. ujawniło dziś edycję kolekcjonerską gry Batman: Arkham Origins, która dostępna będzie także w Polsce.

Wydanie dotyczy konsol PS3 oraz Xbox 360 i będzie dostępne w ograniczonej ilości, w wybranych sklepach na terenie Polski.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:
* Szczegółowo wykonaną , 30-centymetrową figurkę Batmana z Jokerem;
* 80-stronicowy, kolorowy album z grafikami, w twardej oprawie;
* Teczkę z aktami 8 zabójców grasujących w Gotham;
* DLC ze skórkami Batmana oraz Deathstroke’a oraz dodatkowymi mapami w trybie wyzwań;
* Unikatowe, metalowe pudełko 3D;
* Edycja na konsolę PS3 będzie ponadto zawierać DLC Knightfall Pack.

Cena edycji kolekcjonerskiej  to około 79,99  funtów, a w polskich sklepach z grami można już zauważyć ceny oscylujące w granicach 400 złotych.

 

556387_10151597665777672_69520762_n

Źródło: Informacja prasowa.

4 odpowiedzi na „Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Batman: Arkham Origins”

  • Już wypuścili 8 skinów w DLC, z czego w EK jest 1. Dno. W B:AC tylko 1. był poza EK.

  • Poprawka pudełko nie będzie 3D. A do tego doszły jeszcze wymagania ujawnione przez Steam AO nie będzie działało na XP chyba tą część sobie odpuszczę

  • Poprawka: X-box najwyraźniej dostanie tylko Westa. Azrael jest tylko dla PS3 (przejrzałem zdjęcia zawartości i nie ma jej dla XBoxa). To nie ma nawet co żałować, ze nie ma na PC. 300 zł więcej za jeden z najgorszych skinów, artboooka i figurkę, która będzie dostępna oddzielnie za 100 zł?

  • Co ś bieda. Pakiet wyzwań Deathstroke’a to nie EK, tylko każdy P-o. A skiny? “Batman skórka” ma oznaczać, że dostaniemy 1 skina (+ tego z 3. DLC “Pakiet Knightfall, czyli w sumie 2)? Gdyby nie akta i figurka (jeśli się komuś podoba), to by nie było nawet co o tym myśleć. I jeszcze z tego co widzę dali te skiny, które miały być exclusiem dla P,czyli beznadziejny kostium Westa i Azraela, który im w sumie też średnio wyszedł. Dlaczego nie dorzucą tych 2 innych (Batman One Milion i Worst Nightmare Batman)? Albo jakiegoś soundtracku jak ostatnio? W AC mieliśmy 5 skinów, Robina z 2 dodatkowymi skinami, artbook, figurkę i kilka całkiem fajnych utworów inspirowanych grą.