Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

banner2

 

Główny producent gry zdradził, że zostało przygotowanych kilka zakończeń gry.

– Możesz przejść całość trzy razy, za każdym otrzymując inne zakończenie. Ponadto, mamy też do odblokowania stroje, które można zdobyć tylko grając w określony sposób – powiedział Pacini w wywiadzie dla The Escapist.

Samo ukończenie gry, według Marka Pacini powinno zająć ok. 10 godzin. Dowiedzieliśmy się również, że o kolejności pokonywania bossów będziemy mogli decydować sami.

Na sam koniec przedstawiamy Wam wideo, na którym możecie zobaczyć demo Batman: Arkham Origins Blackgate prezentowanego na PlayStation Vita.

Premiera Batman: Arkham Origins i Arkham Origins: Blackgate już 25 października,  a my przypominamy Wam o specjalnej zniżce dla naszych czytelników. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło: Eurogamer.pl

4 odpowiedzi na „Arkham Origins Blackgate: Więcej niż jedno zakończenie gry”

  • @Imitaga
    Batman Arkham Origins Blackgate to sequel do Arkham Origins które jest na pc oraz konsolach Tzn kontynuuje historie przedstawiona w AO.

  • Czy Batman Origins Blackgate będzie miało taką samą lub nieco zmienioną fabułę od zwykłego Batman Origins? Bo nie bardzo rozumiem tej wersji gry.

  • SUPER!!!

  • Ciekawy pomysł, 3 różne zakończenia i możliwość wybierania kolejności walk z bossami… Brzmi nieźle, ale to i tak nie będzie to samo co Batman: Arkham Origins na PC, PS3 i Xbox’a…