Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

ao

 

“Policja w Gotham jest tak mroczna i skorumpowana, że można ją traktować jako kolejny miejski gang.”

Eric Holmes – dyrektor kreatywny Arkham Origins – w wywiadzie przeprowadzonym podczas Gamescomu  nie chciał zdradzić zbyt wiele ale podzielił się kilkoma informacjami o policji w Gotham i kapitanie Gordonie.

Zanim Gordon został komisarzem, Gotham było wyraźnie innym miejscem. Dominowała tam korupcja, pełno było złych gliniarzy, którzy go nie lubili ani mu nie ufali, ponieważ nie przyjmował łapówek. Nie był jednym z nich i stał na straży rzeczy, na których pozostałym nie zależało. 

Policja w Gotham jest tak mroczna i skorumpowana, że można ją traktować jako kolejny miejski gang. W ciągu gry można zauważyć stopniowy wzrost zaufania ludzi do Gordona i do Batmana. – przybliża Holmes.

Ci dwaj reprezentują dwie różne rzeczy. Batman sprawiedliwość, a Gordon prawo. Są podobni ale nie identyczni. Dlatego przez dużą część fabuły żyją w konflikcie. Wiemy, że z tego wyszli, ale nie wiemy jak do tego doszli – dodał na koniec Holmes.

Premiera Batman: Arkham Origins już 25 października, a my przypominamy Wam o specjalnej zniżce dla naszych czytelników. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło: VG247, Gram.pl