Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

1Czy sklepy w USA zaczęły otrzymywać materiały do promocji nowej gry?

Logo przedstawia znany już wszystkim fanom serii Arkham symbol Batmana z płomieniami na krawędziach. Jest to niepotwierdzone ale jeśli to prawda to w marcu powinniśmy doczekać się zapowiedzi nowej gry.

20140228-121417Źródło

16 odpowiedzi na „Wyciekło logo nowej gry?”

 • Na stronie arkhamverse.com pojawił się post o tym, że najnowszy batman będzie nosić prawdopodobnie nazwę: “Batman: Arkham Knight”. Napisano też, że przeciwnikem batmana będzie Hush.

 • Luftmysza to ja mówiłem o proroctwie nie ty 😈 😈 😈 😈 😈 😈

 • @miszi
  Pomyliło mi się, chodziło mi o proroctwo Azraela.

 • lUFTMYSZO , JAKA WIADOMOŚĆ W RADIU ???? w KTÓRJE CZESCI??!

 • Ja nie lubię tych spotkań ze Scarecrowem są głupie , nigdy ich nie lubiłem , dobrze że w arkham city i arkham origins nie było stracha na wróble

 • a może knightfall będzie? 😀 spełnienie marzeń…

 • Logo jak logo, lekko po przypalane boki, ładnie wygląda ale dzieci nie jarajcie się za bardzo bo na razie nie ma czym zbytnio…
  Slim Shady z całym szacunkiem ale Arkham Origins miało lepszą fabułę od Asylum. A że grywalnie każda z części jest coraz lepsza to logiczne.
  Reasumując: AO jest jedynie gorsze od Arkham City i tylko dlatego że powiela właściwie wszystko z poprzedniczki i miało dużo błędów na premierę. Grałem tydzień temu w Asylum ponownie i to była męczarnia, grałem bo grałem ale zero radochy z tej gry, a AO przeszedłem 3 razy pod rząd i nadal mi było mało.
  Aha…i prośba do co niektórych…polska mowa nie być trudna, a jak dla kogoś jest to słownik dobra rzecz 😉

 • Na stronie arkhamverse.com jest aktualizacja i jeden z pracowników, który kazał zachować anonimowość powiedział, że następna część Arkham na pewno wyjdzie. Powiedział też miesiąc, w którym się ukaże. Październik. Już nie mogę się doczekać 🙂

 • Chodziło mi o to że Arkham Origins jest fajną grą ale grałem we wszystkie części i porównując ją do poprzednich to wypada słabo.

 • Slim Shady Arkham Origins nie było preciętne było zajebiste i nie mów że się nieznam bo grałem w każdą część serii Arkham wiele razy i Ao jest prze zajebiste

 • Logo wygląda niesamowicie!!!! Już nie mogę się doczekać zapowiedzi, jestem pewien że to będzie najlepsza część która wynagrodzi nam przeciętne Arkham Origins. Pozostaje czekać 😀

 • Napięcie sięga zenitu nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać 🙂

 • Jednak te logo bardziej pasuje mi że wontkiem faburalnym będzie ta Przepowiednia od Azreala która mówiła że “Zamkniesz wrota piekieł ale gotam spłonie i ty razem z nim” to moze być wontek o njnowszej części przecierz Azreal był w zakonie i on tylko dostarczył tą wiadomość może w grz pojawi się cały ten zakon albo nawet okarze się że morze ten zakon jest po złej stronie i chce znieszczyć Batmana ?
  Może poznamy tez przywudce tego zakonu ?
  Może pojawi się też Ras Al Ghul ?

 • Mi się wydaje że to logo może nawiazywać nie do Scarecrowa ale do przepowiedni Azreala ktyóra była w Arkham city. Hush też pewnie się pojawi ale może będzie też coś o Jokerze ale to logo tak jakoś mi na to wskazuje. Moze się też okazać że Joker tak naprawde żyje i morze mial brata i to on zmarł w arkham city.
  Już nie moge się doczekać aż zostanie to podfierdzone i qyjdzie nowa gra od RockStady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 • Mi się wydaje, że logo w płomieniach nawiązuje do wiadomości Scarecrowa, które możemy usłyszeć w radio.

 • To niesamowite !!! Logo wspaniale wygląda. Już nie mogę się doczekać zapowiedzi. Słyszałem też, że batman od rocksteady będzie oparty na komiksie “Heart of Hush” Paula Diniego, w którym głównym przeciwnikiem będzie sam Hush. Pasowało by to, po tym jak Hush opuścił Arkham City, a Batman powiedział, że zajmie się nim jutro. Czytałem recenzje Heart of Hush Paula Diniego, to ten komiks wygląda niesamowicie. Przeciwnik to Hush jak mówiłem, w tym komiksie jest także kobieta kot. Już nie mogę się doczekać 🙂 !!!