Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

knight

Stało się. Finałowa część serii Arkham od Rocksteady – twórców fenomenalnego Arkham City i Arkham Asylum – pojawi się według pierwszych zapowiedzi jeszcze w 2014 roku. Co obecnie wiemy o grze? Na pewno tyle, że wkrótce najważniejsze informacje o niej pojawią się w nadchodzącym numerze GameInformer. Jak to zwykło bywać, czeka nas wiele odkrywczych informacji.

Zacznijmy jednak od wstępnych ustaleń:

– Gra na chwilę obecną zapowiedziana jest na PS4, XBOX One oraz PC.

– Będziemy mogli zagrać Harley Queen – informacja z okładki

– Po raz pierwszy będziemy mogli pojeździć Batmobilem.

– Pierwszymi villainami będą: Harley Quinn, Dwie Twarze oraz Strach na wróble.

– Strona Batman: Arkham Knight od GameInformer.

– Oficjalna strona internetowa wystartowała: www.BatmanArkhamKnight.com.

– Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem w Polsce!

Oficjalny opis:
Podczas wybuchowego finału serii Arkham, Batman musi znów zmierzyć się z zagrożeniem, które grozi miastu. Powraca Strach na wróble i sprzymierza się on z takimi superzłoczyńcami jak Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn aby na zawsze pozbyć się Mrocznego Rycerza.
W Batman: Arkham City zobaczymy Batmobila, który został od podstaw stworzony przez Rocksteady i po raz pierwszy będziemy mogli się nim poruszać. To, oraz uznana na całym świecie rozgrywka z serii Batman Arkham zaoferuje graczom idealne doświadczenie pozwalające na poruszanie się po ulicach oraz szybowanie przez całe Gotham City Batmanem.

 

234531_pcw_asmofs

 

Jedna odpowiedź na „Batman: Arkham Knight – nowa gra od Rocksteady potwierdzona”

  • Nareszcie się doczekałem,ciekawe czy będzie multi a jeśli tak to fajnie by było gdyby był otwarty świat i można było być gangsterem któregoś ze złoczyńców np.Jokera