Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

bak nagłówek 3

GameSpot opublikował krótki artykuł związany z tym, jak nowa generacja konsol wyzwoliła Rocksteady podczas tworzenia Batman: Arkham Knight. Gra została opisana jako „najbardziej imponująca graficznie gra wydana na Xbox One, PlayStation 4 i PC w tym roku”.

Tweet, który posiada link odsyłający do artykułu, sugeruje, że grę będzie można uruchomić w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. W artykule jednak nigdzie o tym nie wspomniano.

http://www.arkhamverse.com/news/wp-content/uploads/2014/03/20140327-214521.jpg

Znany i lubiany kierownik działu marketingu, Dax Ginn, opowiedział parę zdań na ten temat:

„W tym momencie Rocksteady wręcz pulsuję pozytywną energią. Przyczyną tego są nieograniczone możliwości jakie nam daje nowe środowisko.

Myślę, że bardzo łatwo skupić się na tych rzeczach na samym początku nowej generacji sprzętu, ponieważ jeszcze nikt nie wie, gdzie znajduje się granica – co jeszcze możemy osiągnąć? I co znajduje się poza tą granicą? Kiedy znajdowaliśmy się już na krańcu możliwości PS3 i Xbox 360, byliśmy zadowoleni tworzeniem gier dla tego sprzętu. Na samym początku, każdy z deweloperów musi przejść okres raczkowania. Niezależnie od tego jak duże masz doświadczenie, musisz sam dojść do tego jakie możliwości daje nam nowa generacja. W tym czasie skupienie się na rzeczach, które każdy rozumie jest bardzo łatwe. Tymi rzeczami oczywiście jest rozdzielczość i ilość klatek na sekundę.

Kiedy nowa generacja dorośnie, w głowach deweloperów narodzi się wiele pomysłów takich jak ‘Jak bardzo emocjonujące jest to doświadczenie?’ czy ‘Jaka jest wartość powtórek?’. Wiele takich poważnych rozmów i dyskusji odbyliśmy pod koniec poprzedniej generacji. Wydaję mi się, że to powróci, ale będzie to wymagać pracy wielu osób analizujących, porównujących i kontrastujących nowe tytuły gier.”

A wy co o tym myślicie? Czy zobaczymy grę działającą płynnie w rozdzielczości full HD? Czy Arkham Knight będzie pierwszą grą, która w całości wykorzysta potencjał konsol nowej generacji?

Źródło: Arkhamverse.com.

3 odpowiedzi na „Nowa generacja uwalnia potencjał Arkham Knight”

  • NIEEEE ZIOM!

  • działać w 60 klatkach może będzie ale nie zaoferuje poziomu ultra czy high z PC – tam przy SLI z GTX 780 i i7 po OC na 4500Mhz nie powinno być problemu 🙂

  • kupa