Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W ostatnim czasie Rocksteady oraz Sony ujawnili nowe informacje o Batman: Arkham Knight.  Podsumowanie tych informacji znajdziecie w rozwinięciu tego newsa.

 

  • Sony zapowiedziało specjalną edycję PlayStation 4 z motywem Arkham Knight. Limitowana edycja w szarym kolorze posiada logotyp Batmana na konsoli. Będzie dostępna w sprzedaży od 23 czerwca tego roku.

  • Dostaliśmy również nowe informacje o ekskluzywnym dla PlayStation dodatku. W jego skład oprócz wcześniej zapowiedzianych misji Scarecrow Nightmare wejdą również dwie skórki dla postaci Batmana oraz jedna dla Batmobila. Wyłączność tego DLC dla PlayStation trwa do jesieni 2015.

  • Dzięki ofercie Amazonu na światło dzienne wyszedł opis DLC z Harley Quinn, które dodawane jest do przedpremierowych zamówień gry. W dodatku wcielimy się w postać Harley Quinn, którą będziemy próbować odbić Poison Ivy z zakładu w Blüdhaven.

10483233_794562063909621_7081613011641423776_n

  • W niedalekiej przyszłości otrzymamy nowy trailer z gry. Założyciel Rocksteady – Sefton Hill – reaktywując swoje konto na Twitterze zaczął przekazywać co jakiś czas nowe informacje na temat gry. Pojawił się również wpis, w którym informował, że razem z resztą zespołu będzie pracował nad nowym trailerem.

Przechwytywanie

2 odpowiedzi na „Specjalna edycja PS4 z motywem Arkham Knight oraz szczegóły DLC – podsumowanie ostatnich informacji”

  • Znowu dali im najbrzydsze skiny za karę?

  • Witam!
    Mam pytanie,kiedy najszybciej będzie się można spodziewać edycji GOTY?Rok po premierze czy dłużej?