Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dodatek pod tytułem “Sprawa Rodzinna” pozwoli nam się wcielić w postać Batgirl. Akcja będzie się rozgrywać przed wydarzeniami z Arkham Asylum. DLC będzie dostępne dla posiadaczy Season Passa już 14 lipca a dla reszty będzie możliwy do zakupu od 21 lipca w cenie ok.40zł. Nad dodatkiem pracuje Warner Bros Games Montreal(twórcy Batman: Arkham Origins).
original

4 odpowiedzi na „DLC z Batgirl do Batman: Arkham Knight już w tym miesiącu”

  • Co Mają pisać? Po pierwsze rocksteady nie zdechło. Po drugie ta strona powinna publikować WSZYSTKIE informacje na temat tej serii. Po trzecie UndeadKing kup sobie słownik(chyba nie muszę mówić czemu?).

  • A co maja pisać? “BAK na PC zdechło, renoma RS zdechła to ta strona w sumie już nie jest potrzebna.

  • Jakby nie patrzeć seria Arkham powoli się kończy. Myślę, że nie ma sensu już robić nastepnych części i tasiemca jak Assassin Creed. Nie wiem czy producent to zrozumie, zobaczymy. Ja w każdym razie dziękuje twórcom strony, za najświeższe niusy. Teraz jest ich mało, to prawda i pewnie będzie coraz mniej. Ale takie życie, coś się kończy coś zaczyna, myślę, że tą stronę też to czeka. Fajnie było razem czekać na takie fajne gry 🙂

  • Czy tylko mi się wydaje że ta strona umiera? Ankieta jest taka sama od chyba półtora roku. Nie ma wielu newsów dotyczących np. Problemów z wersją PC. Nie rozpisujecie się już tak jak w przypadku Arkham City. Nie było także odliczania do premiery Arkham Knight. Nie uświadczyłem także newsów o likwidacji edycji batmobile i opóźnieniu edycji specjalnej. Dla mnie ta strona jest martwa. Właśnie straciliście jednego czytelnika.