Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

banner1

Kolekcja ukaże się na konsolach PS4 i Xbox One.W skład zestawu wejdą odświeżone wersje gier Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Do gier dołączone zostaną wszystkie wydane DLC.

Gry zostały przeniesione na silnik Unreal Engine 4 co poprawi poziom oprawy wizualnej w tym oświetlenia, wyglądu otoczenia oraz modeli postaci.

Batman: Return to Arkham zadebiutuje 26 lipca na konsolach PS4 i Xbox One w cenie około 189 zł.

Batman: Return tu Arkham to zestaw składający się z gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City – dwóch z jednych z najbardziej docenionych gier konsol poprzedniej generacji. Oba tytuły zostały zremasterowane przez firmę Virtus z myślą o PlayStation®4 i Xbox One z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4. Zestaw oferuje fanom możliwość zagrania w dwie pierwsze gry z serii Batman: Arkham, wraz z wszystkimi dodatkami GOTY i DLC dedykowanymi obu grom, z ulepszoną grafiką, poprawionymi modelami otoczenia i oświetlenia oraz ulepszonymi efektami.

 

batman-arkham-asylum-i-arkham-city-trafi-na-xbox-one-i-ps4-1463583839183064292-screenshot_arkham_city_05_1920x1080+(copy)