Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


[ARTYKUŁ BĘDZIE ULEGAŁ AKTUALIZACJI]

Uwaga ! W tekście znajdziecie spoilery z pierwszej części gry.

Batman

Na pierwszy ogień pójdzie Mroczny Rycerz, ponieważ to właśnie jego przedstawia jak na razie najwięcej screenów. Co zmieniło się się w wyglądzie Batmana od czasu gry Batman: Arkham Asylum ? Bardzo wiele. Zmian nie widać na pierwszy rzut oka ale modyfikacji uległ prawie cały kombinezon, wraz z wyglądem zewnętrznym postaci. Zacznijmy więc od początku, najpierw pas. Jak widzimy jest on o wiele bardziej rozbudowany. Wpływ na to zapewne ma fakt, że od samego początku gry będziemy wyposażeni we wszystkie gadżety, które zdobywaliśmy w Batman: Arkham Asylum. Zbroja na rękach Mrocznego Rycerza również znacznie się zmieniła. Znak nietoperza w okolicach klatki piersiowej jest większy w stosunku do kombinezonu z pierwszej części gry. Zmienił się również jego wygląd. Przyglądając się screenom z nadchodzącej gry możemy wywnioskować jeszcze, że Batman znacznie zwiększył się w masie mięśniowej jak i pojawił się na jego twarzy delikatny zarost.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Joker

Jak dobrze wiecie jad z pierwszej części gry znacznie zaszkodził Jokerowi. Pierwsze co rzuca się w oczy to kolor włosów. Zieleń jest teraz o wiele ciemniejsza. Joker stracił również kilka zębów co widzimy na pierwszym trailerze z gry Batman: Arkham City. Na czole pojawiły się różne “chrosty” i żyły co zapewne jest cały czas efektem ubocznym jadu. Oczy Jokera są teraz przekrwione oraz tęczówki mają ciemniejszy odcień zieleni. Makijaż jest znacznie mocniejszy zapewne aby ukryć efekt uboczny jadu. Cały strój włącznie z muszką pociemniał. Reasumując ten czarny charakter stał się o wiele bardziej mroczniejszą postacią w stosunku do pierwszej części gry.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Harley Quinn

Harley jako jedyna zmieniła się całkowicie . Zamiast stroju pielęgniarki, nosi teraz czerwono-czarne spodnie oraz dobrze dobrany odsłaniający brzuch top. Jej model twarzy został ponownie zmieniony na bardziej subtelny . Posiada teraz tatuaż Jokera na jednym ze swoich bioder, wystających z jej paska. Czy wygląda lepiej? Opinie w tej kwestii są podzielone i to bardzo. Wiele osób nowy”design” postaci porównuje do Jeanette z Vampire: The Masquerad- Bloodlines. Jak zauważyłem wcześniej Joker stał się postacią znacznie mroczniejszą. Zapewne to krok twórców w kierunku klimatu gry sprawił, że Harley też musi stać się postacią znacznie “mniej kolorową”, jest jednak jeden wielki plus ! Coraz bliżej jest jej teraz do oryginału stworzonego przez Paula Diniego – twórcę tej postaci.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć