Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


WERSJA ELEKTRONICZNA

 

Mini-komiks zawiera siedem numerów

Data premiery: brak informacji.

Informacje: Wersja elektroniczna, dostępna jedynie online.

Streszczenia i analiza numerów.

 


 

WERSJA STANDARDOWA

Scenariusz: Paul Dini

Rysunek: Carlos D’anda

Informacje ogólne: Każdy numer pięcioczęściowej serii będzie składał się z 32. stron i będzie kosztował 2.99$.

Numer #1


Data premiery:
11 maja 2011

Informacje ogólne: Minął rok od momentu kiedy Joker przejął kontrolę nad Arkham. Gotham nadal próbuje otrząsnąć się po tym wydarzeniu. Pięcioczęściowa mini-seria komiksów opisze okres pomiędzy grami Arkham Asylum, a Arkham City. Atak pary super-bliźniaków zwiększa poziom zagrożenia w mieście i powoduje, że burmistrz podejmuje drastyczne kroki aby wyeliminować narastający problem.

Streszczenie i analiza numeru.

 


Numer #2

Data premiery: 8 czerwiec 2011

Streszczenie: Wśród protestów obrońców praw człowieka oraz Bruce’a Wayne’a, powstaje nowe Arkham. Joker ma być jego pierwszym więźniem, o ile Harley Quinn nie ma nic w tym temacie do powiedzenia. W międzyczasie, podejrzenia Batmana prowadzą go do osoby, która tak naprawdę stoi za stworzeniem nowego, bardziej obszernego więzienia. Jakie są prawdziwe zamiary tajemniczej osoby?

Streszczenie i analiza numeru.

 

Numer #3

Data premiera: 29 czerwiec 2011
Streszczenie: Numer ten skupia się na Księciu Zbrodni i jego szalonej kochance. Joker i Harley Quinn zakładają nowe gniazdko miłości w starej hucie Gotham. Jaką odegrają oni rolę w nowym Arkham City i czy Batman będzie w stanie coś z tym zrobić?

 

Streszczenie i analiza numeru.

 

Numer #4

Data premiery: 3 sierpień 2011
Streszczenie: Bramy Arkham City zostają zamknięte, zostawiając wewnątrz drobnych przestępców i śmiertelnie niebezpiecznych super-przestępców. Kiedy więźniowie walczą o przetrwanie, specjalna jednostka burmistrza Sharp’a poluje na walczących między sobą szefów gangów – Jokera i Dwie Twarze. Batman nie tylko będzie musiał uratować życie jego największych przeciwników, ale również aby tego dokonać będzie musiał wywalczyć sobie drogę przez armię żołnierzy!
Streszczenie i analiza numeru.

 

 

Numer #5

Data premiery: 24 sierpień 2011
Streszczenie: Mini-seria, która wprowadza cię do gry zmierza ku dramatycznemu końcu. Kości zostały rzucone i obóz dla kryminalistów znany jako Arkham City stoi już na miejscu. Czy mimo strzeżonych murów i podjętych środków bezpieczeństwa jest ktoś w Gotham City, kto czuje się bezpiecznie mając za sąsiadów legiony przestępców? Zdeterminowany Batman postanowił wejść do paszczy lwa aby dowiedzieć się, kto pociąga za sznurki.

Streszczenie i analiza numeru.