Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


Wygraj Batman: Arkham City na PC

Bzzzz…Trzzzz…Ha..Halo…Tzzz…

Z tej strony Człowiek Zagadka! Pewnie niektórzy z Was bardzo dobrze mnie pamiętają. Jakiś czas temu wymyślałem dla Was zagadki na forum i włamałem się również na portal ArkhamInfo.com. Była to dla mnie naprawdę błahostka.
Jednak tym razem zabawa odbywa się całkiem serio! Czy ktoś jest w stanie rywalizować z takim geniuszem jak ja? Wątpię! No dobra, kimże bym był, gdybym nie pozwolił wam zmierzyć się ze mną. Jak wiecie mam w Arkham City nietypową kryjówkę. Mało komu udaje się w niej przejść, choćby kilka metrów. Zwłaszcza, że na każdym kroku trzeba podać specjalne hasło do bram, które bronią mojego tajemniczego pokoju. Nie chce Was straszyć, ale trzeba znać ich aż 10, w końcu jest 10 bram! Żeby było zabawniej każde z nich chroni zagadka, którą trzeba rozwiązać. Musicie nad nimi sporo pogłówkować, w końcu układałem je ja sam. 😉 Pamiętajcie jednak, że jestem znany z tego, że potrafię niemile zaskoczyć, wie o tym zwłaszcza ten latający świrus w pelerynie, ale do sedna, skąd je wziąć? Otóż właśnie odpowiedzi na zagadki są hasłami dostępu do strzeżonych bram, nieźle nie? Gdy podołacie zadaniu i rozwiążecie wszystkie 10 pytań uzbierawszy przy tym wszystkie 10 haseł, to wejdziecie do pokoju, w którym się znajduję. Osoby, które przebrną przez moje wyzwanie wezmą udział w losowaniu, w którym mają szansę wygrać grę Batman: Arkham City na PC!
Macie sporo czasu aby sprostać temu zadaniu, konkurs kończymy dopiero 7 października tego roku, natomiast 9 października opublikujemy na naszej stronie internetowej imiona i nazwiska zwycięzców. Pamiętajcie, że w losowaniu wezmą udział tylko te osoby, które przebrną przez 10 pytań! Nie ma też zasady kto pierwszy, ten lepszy. 🙂 Ciekawy jestem, czy faktycznie dacie radę. Nie pytajcie ani nie podawajcie odpowiedzi nigdzie indziej. Zwłaszcza tyczy się to innych stron itd. W końcu im mniej ludzi je rozwiąże, tym większe jest prawdopodobieństwo, że to właśnie Wy wygracie grę!

UWAGA! Nie udzielamy odpowiedzi!


UWAGA! DO KONKURSU UŻYWAMY TYLKO JEDNEGO SWOJEGO AKTYWNEGO KONTA, OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ ZAKŁADANIA DODATKOWYCH KONT(ZŁAMANIE 21 PUNKTU REGULAMINU), ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE SZANSE. WSZELKIE NIEJASNOŚCI BĘDĄ WYMAGAŁY WYJAŚNIENIA W ROZMOWIE Z ORGANIZATOREM KONKURSU. W RAZIE UDOWODNIENIA WINY, OSOBA PODEJRZANA ZOSTANIE WYELIMINOWANA Z KONKURSU I USUNIĘTA Z SERWISU!

 

 

Dobrze więc, na początek prosta zagadka:

Mickiewicz mówił o niej puchu marny, ale to nie jest kot niezdarny.
Grozi jej wielkie niebezpieczeństwo, bo na “dwóch twarzach” widzi szaleństwo.
Mimo, że jej angielski pseudonim pasuje, to w polskim też się dobrze czuje.


O kim mowa? Jeżeli znacie już odpowiedź, to wciśnijcie na dole przycisk start, a jako pierwsze hasło podajcie tą odpowiedź(pamiętajcie, że niekiedy istotne są też spacje i duże litery, należy też trafić idealnie w hasło do danej bramy np. odpowiedź do jakiejś zagadki, to “Test”, wpisując “test” nie uda wam się dostać do kolejnej bramy, należy trafić poprawnie w hasło, czyli w tym przypadku będzie to “Test”) I tak dalej… i tak dalej aż dojdziecie do końca 😉 Mała rada dla was, warto przepatrzeć czasem portal i forum w poszukiwaniu odpowiedzi. W razie wszelkich problemów odsyłam Was do naszego adresu mailowego
redakcja@arkhaminfo.com.

Bez odbioru ! Bzzz…trzzzz….